تصویر حفظ حریم شخصی

 

حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی بیانیه یا سندی حقوقی است که بیان می کند چگونه یک شرکت یا وب سایت اطلاعات مشتریان و بازدید کنندگان خود را جمع آوری ، مدیریت و پردازش می کند. این به صراحت توضیح می دهد که آیا این اطلاعات محرمانه نگه داشته می شود یا با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته می شود .

فراملک ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است برای خرید ، ثبت و پردازش سفارش ، ثبت دیدگاه و … اطلاعاتی را درخواست می کند که شامل نام و نام خانوادگی ، نشانی ، شماره تماس ، کد پستی ، ایمیل و … می باشد .

فراملک خود را متعهد به حفظ و نگهداری از اطلاعات کاربر می داند و هرگز مشخصات آن ها را در اختیار شخص یا شرکت دیگری قرار نمی دهد . با این حال کاربر می بایست از قراردادن اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار سایر اشخاص اجتناب نماید . بدیهی است مسئولیت این کار بر عهده خود شخص خواهد بود .

تمامی ایمیل های ارسالی فراملک از طریق آدرس faramelk3@gmail.com و تمامی پیامک های ارسالی فراملک از طریق شماره ۱۰۰۰۰۱۰۰۰۰۰ انجام می پذیرد و هرگونه ایمیل و پیامک دریافتی از آدرس و شماره دیگر جعلی می باشد .

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که فراملک همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند . کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.

 

در صورت وجود هر گونه سوال ، از این طریق ارتباط برقرار نمایید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!